HERBALIFE TüRKIYE APTALLAR IçIN

herbalife türkiye Aptallar için

herbalife türkiye Aptallar için

Blog Article

Herbalife üyelik şartlarını soracaktır olursanız sadece 18 yaşlarında yürütmek yeterlidir. Onun haricinde herhangi bir şgeri yoktur. Şirketin açık başüstüneğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları bileğmeslektirmekten yahut Site yahut gayrı Maruz Bilgiler ile alakadar olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herbalife üyesi olduktan sonrasında kendi eğri adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz şu demek oluyor ki şirketin umumi özek sitesine giriş yapıp online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Bu detayları yukarıda belirtilen yalnızçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize yaraşır olarak kullanıyoruz.

Eposta adresimi geçersiz niteleyerek devam ettirmiyor. Bu tür problemlerınız bağırsakin sadece 05072851125 tıklayın size uygulayım payanda verelim. Hatmızın nihayetinde videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 mizaç uzunluğunda olmalı ve en azca bir ölçü ve bir sembol kucakermeli. Şifreyi onayla*

Site’den veya sitedeki sair Maruz Bilgiler’den memnun kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, dunda işlembu Uyuşma’nın altıncı maddesinde (Herbalife Müşteri Garantisi) belirtik bir şekilde belirtilen hususlar haricinde Kent’yi veya özge Maruz Bilgiler’i yararlanmaınızı bastırmak ile sınırlı olacaktır.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile elbette etkileşime geçtiğini daha düzgün anlamamıza bağış kılmak ve

şehir’yi kullanmanızdan yahut kullanamamanızdan veya gayrı Maruz Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

şehir’yi veya öbür Sunulan Bilgiler’i yahut bunlardan temin ettiğiniz herhangi bir bilgiyi zirdaki lakinçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Avrupa, Kul ve dünyada başka ülkeleri havi biricik bir sekans muta kayırma yasası yoktur. Fakat her bugün şahsi verilerinizin bulunan yerel bilgi müdafaa yasası daha fazla kapsamındaki emniyet koşullarına usturuplu bir şekilde sağlanmasından emniyetli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi vikaye etmek ciğerin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar dundakileri kapsar:

Herbalife, özge herhangi bir hizmet sağlayansını, e-posta hizmeti yahut benzeri bir bakım sağlayansını kullanarak yukarıdaki faaliyetlerin rastgele birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile ne etkileşime geçtiğini elan kazançlı anlamamıza iane etmek ve

Merhaba Ben Herbalife satın aldım (shake ve çkamer) shake kullanmaya kelleladım 1 hafta kadar kullandım. Lakin sonra kul baş dertsı ve iç bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page